🎙 Urban Caast
Urban Caast
36: Cesty na západ, cesty na východ
0:00
-48:50

36: Cesty na západ, cesty na východ

Další letní cestovatelská epizoda je tady. Vydali jsme se různými směry, abychom nabrali nové zkušenosti, předali znalosti a opět si potvrdili, že má smysl měnit naše města k lepšímu a hlavně že se správnými lidmi u kormidla je to možné.

O čem jsme v podcastu mluvili:

Partnery epizody jsou opět Nextbike a Nadace Tipsport.

Na sdílených kolech můžete stále využívat i Vaši lítačku nebo Multisport kartu. Chtěli byste sdílená kola i ve vašem městě? Napište vašim zastupitelům, malý krok pro velké věci!

U Nadace Tipsport můžete do 15.8.2023 získat podporu pro vysazení ovocných stromů a nebo zvelebit fotbalové hřiště. Koneckonců, Jakub zmiňoval svůj oblíbený podcast…

🚨 Tip: školení i další služby přímo od Jakuba

🎶 Autorem znělky našeho podcastu je výtvarník, muzikant a hlavně kamarád Marek Bělohlávek (mj. kapela Vyhoukaná sowa)

📮 Poslali jste už náš podcast a newsletter přátelům, kolegům, známým i neznámým? A co Vaší starostce, starostovi, radním i úředníkům na městě? Jak jinak chcete nastartovat proměnu právě Vašeho města k lepšímu? Buďte ako Laco a Miro 😉

🚨 Baví vás Urban Caast? A už jste to napsali do hodnocení na Apple Podcasts? Nebo třeba někam jinam? Děkujeme 🙏🏻

🐦 A nebo nám napište na Twitteru, najdete tam @urbancaast, @happy_roman i @jakub

0 Comments
🎙 Urban Caast
Urban Caast
Proč jezdí lidé v Nizozemsku či v Kodani tolik na kolech, ať už do práce, do škol, za nákupy i za zábavou? Jak to souvisí s tím, že jsou jejich města čistá, bez hluku, zato plná života a prosperují? A jak se tomu přiblížit u nás? S Jakubem a Romanem.