🎙 Urban Caast
Urban Caast
42: Když na cargo bike sedne Sagan
0:00
-53:56

42: Když na cargo bike sedne Sagan

Kdo sleduje Urban Caast pravidelně, dobře ví, jak velký hit jsou nákladní kola pro rodiny i pro firemní používání. Teď získal #cargobike dalšího slavného ambasadora s celosvětovým zásahem. Jak to souvisí s Národním plánem obnovy a připravovanou výzvou českého ministerstva průmyslu a obchodu? Který kraj dělá nejvíce pro rozvoj bikesharingu ? A začnou po vzoru slovenského Bati alias zakladatele Švec Group přibývat i v Česku firmy, které platí svým zaměstnancům za to, že dojíždějí do práce na kolech?

I o tom je nejnovější epizoda vašeho oblíbeného podcastu o moderní městské mobilitě. U mikrofonu jako obvykle Jakub (@jakub) a Roman (@happy_roman). Partnerem dnešní epizody je nejdostupnější flotila sdílených kol, která jezdí v aplikaci nextbike.


🚨 Konečně! Konečně to jde! Ptali jste se dlouho a opakovaně, jak nás můžete podpořit, a my našim posluchačkám a posluchačům nasloucháme. Tak teď už můžete:

https://www.urbancaast.cz/subscribe

Díky!


O čem všem bude ještě řeč v dnešním Urban Caastu?


🚨 Tip: školení i další služby přímo od Jakuba. Nově i trendy #ai!

🎶 Autorem znělky našeho podcastu je výtvarník, muzikant a hlavně kamarád Marek Bělohlávek (mj. kapela Vyhoukaná sowa)

📮 Poslali jste už náš podcast a newsletter přátelům, kolegům, známým i neznámým? A co Vaší starostce, starostovi, radním i úředníkům na městě? Jak jinak chcete nastartovat proměnu právě Vašeho města k lepšímu? Buďte ako Laco a Miro 😉

🚲 Chcete jezdit s největší flotilou sdílených kol v republice ještě výhodněji? Stačí si stáhnout aplikaci Nextbike a přidat si ke svému účtu kartu Multisport (celá republika) a Lítačku (Praha). Získáte mraky minut navíc každý den!

🚨 Baví vás Urban Caast? A už jste to napsali do hodnocení na Apple Podcasts? Nebo třeba někam jinam? Děkujeme 🙏🏻

🎙 Urban Caast podporují jeho posluchačky a posluchači. Teď už můžete snadno:

0 Comments
🎙 Urban Caast
Urban Caast
Proč jezdí lidé v Nizozemsku či v Kodani tolik na kolech, ať už do práce, do škol, za nákupy i za zábavou? Jak to souvisí s tím, že jsou jejich města čistá, bez hluku, zato plná života a prosperují? A jak se tomu přiblížit u nás? S Jakubem a Romanem.