🎙 Urban Caast
Urban Caast
39: Jak na elektrickou mobilitu do firem
0:00
-54:17

39: Jak na elektrickou mobilitu do firem

Rovnou do sálu prestižní konference Micromobility Europe, na diskusi o elektrické mobilitě budoucnosti. Přesně tam se dostanete s nejnovější epizodou vašeho oblíbeného podcastu o moderní městské mobilitě.

Jak rychle elektrifikovat flotilu vozidel ve firmě, proměnit celkovou bilanci firemní mobility a ještě u tomu získat punc atraktivního zaměstnavatele na trhu, kde se firmy o šikovné lidi dlouhodobě přetahují?

Co mají společného mikromobilita a jeden z největších obchodních řetězců na světě?

A proč klíčová firma pro globální výrobu mikročipů investuje do aktivní mobility svých zaměstnanců?

I o tom bude řeč v nejnovější epizodě Urban Caastu. Partnerem podcastu je největší flotila sdílených kol v ČR Nextbike Czech Republic .

Dostanete se tentokrát přímo do sálu konference Micromobility Europe v Amsterdamu, kde Roman moderoval panel o klíčové roli mikromobility pro firmy po celém světě.

Jako hosty si pozval dvě manažerky z velkých firem - Ophélii Schmitter ze Safran a Kourtney Barrett z Wallmartu, šéfa startupu zenride Oliviera Issalyho, který dodává firemní elektrokola, a prezidenta Evropské federace cyklistů a velkého diplomata Henka Swarttouwa.

Inspirace (nejen) pro firmy v Česku a na Slovensku, které se chtějí odlišit a zároveň mít náskok. Mobilita zaměstnanců bude hrát kromě jiného důležitou roli ve výsledku jejich ESG nefinančního reportingu.

🚨 Tip: školení i další služby přímo od Jakuba

🎶 Autorem znělky našeho podcastu je výtvarník, muzikant a hlavně kamarád Marek Bělohlávek (mj. kapela Vyhoukaná sowa)

📮 Poslali jste už náš podcast a newsletter přátelům, kolegům, známým i neznámým? A co Vaší starostce, starostovi, radním i úředníkům na městě? Jak jinak chcete nastartovat proměnu právě Vašeho města k lepšímu? Buďte ako Laco a Miro 😉

🚨 Baví vás Urban Caast? A už jste to napsali do hodnocení na Apple Podcasts? Nebo třeba někam jinam? Děkujeme 🙏🏻

0 Comments
🎙 Urban Caast
Urban Caast
Proč jezdí lidé v Nizozemsku či v Kodani tolik na kolech, ať už do práce, do škol, za nákupy i za zábavou? Jak to souvisí s tím, že jsou jejich města čistá, bez hluku, zato plná života a prosperují? A jak se tomu přiblížit u nás? S Jakubem a Romanem.