🎙 Urban Caast
Urban Caast
23: Červený koberec
0:00
-45:35

23: Červený koberec

Jak se slaví druhé narozeniny? Nevíme, jak u vás, ale Urban Caast má právě dnes druhé výročí a tak je tady pro všechny posluchačky a posluchače nová epizoda.

Jaké nasbíral Jakub osobní postřehy v zemi, kde jezdí suverénně největší podíl elektroaut? Co si přivezl Roman z největší konference o mikromobilitě v Amsterdamu? A jak být díky cyklostezkám a zklidnění dopravy zvolen primátorem metropole hned 5x za sebou?

O tom a mnohém dalším je řeč v nové epizodě Urban Caastu, jejímž partnerem je i dnes flotila sdílených kol Nextbike.

Jako obvykle s Jakubem (@jakub) a Romanem (@happy_roman). Děkujeme každé a každému z vás za přízeň 🙏

Dojde také na téma první #cykloMHD v republice, pokračující dopravní zhůvěřilosti lokální ODS v centru Prahy i sílu symbolického červeného koberce, na který při vyhlašování filmových cen v Berlíně přijelo hned dvacet osobností na kolech a elektrokolech.

Další tipy pro věrné posluchačky a posluchače Urban Caastu

  • 27 podstatných přednášek a prezentací z Micromobility Europe (playlist youtube)

📌 TIP: v novém e-shopu Nextbike, který je hrdým partnerem našeho podcastu, pořídíte super dárek pro všechny, na kterých vám opravdu záleží. Co třeba voucher na jízdy s koly Nextbike o 10% levněji? Jednoduše, rychle, z mobilu i z počítače. Použijete po celé republice, nově se vyplatí například i v Jihlavě, Dvoře Králové či Vrchlabí!


🎵 🎸🎶 🎹 Úvodní znělku Urban Caastu pro nás speciálně složil a nahrál Marek Bělohlávek, úžasný kamarád, výtvarník, pedagog a muzikant. Jo, ten kytarista z kapely Vyhoukaná sowa a výtvarník z instagramového profilu marek_belohlavek. Máro, děkujeme 🙏🏻

📮 Poslali jste už náš podcast a newsletter přátelům, kolegům, známým i neznámým? A co Vaší starostce, starostovi, radním i úředníkům na městě? Jak jinak chcete nastartovat proměnu právě Vašeho města k lepšímu? 😉

🚨 Baví vás Urban Caast? A už jste to napsali do hodnocení na Apple Podcasts? Nebo třeba někam jinam? Děkujeme 🙏🏻

Partnerem Urban Caastu je flotila sdílených kol Nextbike, která vám usnadní pohyb už po 25 městech po celé České republice. Stačí jedna aplikace v mobilu. A pokud cestujete, tatáž jedna aplikace Nextbike je vaším klíčem k flotilám sdílených kol v dalších více než 275 městech ve 27 zemích světa.

0 Comments
🎙 Urban Caast
Urban Caast
Proč jezdí lidé v Nizozemsku či v Kodani tolik na kolech, ať už do práce, do škol, za nákupy i za zábavou? Jak to souvisí s tím, že jsou jejich města čistá, bez hluku, zato plná života a prosperují? A jak se tomu přiblížit u nás? S Jakubem a Romanem.