7 Comments

Díky za hezké povídání. Občas byste přeci jen střihat trochu mohli. "Tam vidíš VÝHRADNĚ mercedesy, bavoráky..." já chápu, že to má být asi nadsázka, ale i kdyby to v místě vašeho bydliště byla pravda, tak stejně nerozumim tomu vašemu dokončení téhle myšlenky s tím, že je hezké jak se o tyto lidi stát stará. U nás teda na ZTP místech najdete často spíš historické vozy, které mají ještě emisní výjimku na dožití. Nutno poznamenat, že vedle nich ve čtvrti parkují Tesly a Porsche atp. Tahle rozmanitost mě vlastně docela baví, páč to leccos říká i rozmanitosti bydlících.

Expand full comment

Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za Vaší práci, za newlettery a podkasty. Měl bych na Vás prosbu nebo dotaz, šlo by nějaký díl věnovat i menším městům a vesnicím. I zde se plánuje infrastruktura především pro auta, neřeší se bezpečná doprava do školy a obchodů bez auta a argument vždy je autem jezdí každý, staří lidé musí zastavit až před doktorem. Paradoxem je, že toto říkají lidé ve věku 35 - 55 let. A ta menší sídla reagují vždy se zpožděním. Proto si myslím, že by bylo dobré nabídnout alternativu i pro tato sídla.

Expand full comment

Dobrý den, díky moc za hosta.

Zvažovali jste jako hosta také někoho, kdo kope za motoristy? Napadá mne někdo jako pan Ivan Ivančo (úamk), kterého jsem kdysi viděl vyjadřovat se k omezení 30 km/h v Paříži a byla to přehlídka motoristických klišé, stereotypů a motoplků...

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/221411058040910/

Expand full comment